کشف بیش از ۲ تن مرفین در غرب استان تهران

2020-06-11
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محسن خانچرلی با اشاره به کشف بیش از دو تن مرفین در غرب استان تهران، در این رابطه اظهار کرد: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی قصد قاچاق موادمخدر از استانهای جنوب شرقی کشور به غرب استان تهران را دارد، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. فرمانده انتظامی غرب استان ...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محسن خانچرلی با اشاره به کشف بیش از دو تن مرفین در غرب استان تهران، در این رابطه اظهار کرد: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی قصد قاچاق موادمخدر از استانهای جنوب شرقی کشور به غرب استان تهران را دارد، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: مأموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و کنترل عبور و مرور خودروها در محور رباط‌کریم ـ شهریار، خودروی تریلر حاوی موادمخدر را شناسایی و آن را در عملیاتی غافلگیرانه توقیف کردند.

به گفته وی، در بازرسی از این خودرو دو تن و ۴۳ کیلوگرم مرفین کشف، خودرو توقیف و یک متهم نیز دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های تخصصی پلیس جرم خود را قبول داشته که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

خانچرلی با بیان اینکه سرکرده اصلی این پرونده نیز در هماهنگی‌های انجام شده در استان گلستان دستگیر شد، گفت: مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر از اولویتهای نیروی انتظامی است و پلیس، با جدیت هر چه تمامتر با اخلال‌گران و برهم‌زنندگان امنیت اجتماعی و تهیه و توزیع‌کنندگان موادمخدر برخورد می‌کند و برای تحقق امنیتی مطلوب، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

 

کشف بیش از 2 تن مرفین در غرب استان تهرانکشف بیش از 2 تن مرفین در غرب استان تهران

تمام حقوق قالب، محتوا و محصولات سایت برای قالب کده محفوظ میباشد
پشتیبانی : قالب کده  .::.