نیمکت نشینی لژیونر ایرانی مقابل پورتو

2020-06-11
در ادامه مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال پرتغال، تیم ماریتیمو که امیر عابدزاده را در فهرست دارد، از ساعت یک بامداد امروز پنج‌شنبه(به وقت ایران)، در استادیوم دراگائو مهمان تیم رده دومی پورتو خواهد بود. امیر عابدزاده که پس از ۱۹ هفته حضور پیاپی در ترکیب ماریتیمو، در دیدار اخیرشان مقابل ویتوریا ستوبال نیمکت‌نشین شده بود، در دیدار مقابل پورتو هم در ترکیب تیمش ...

در ادامه مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال پرتغال، تیم ماریتیمو که امیر عابدزاده را در فهرست دارد، از ساعت یک بامداد امروز پنج‌شنبه(به وقت ایران)، در استادیوم دراگائو مهمان تیم رده دومی پورتو خواهد بود.

امیر عابدزاده که پس از ۱۹ هفته حضور پیاپی در ترکیب ماریتیمو، در دیدار اخیرشان مقابل ویتوریا ستوبال نیمکت‌نشین شده بود، در دیدار مقابل پورتو هم در ترکیب تیمش حضور ندارد و جزو نفرات ذخیره دیده می‌شود.

دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو در حالی برابر پورتو نیمکت‌نشین شده که در بازی رفت حضور ثابت داشت؛ دیداری که با تساوی یک بر یک به پایان رسیده و عابدزاده یک کارت زرد در آن مسابقه دریافت کرده بود.

یاران عابدزاده در صورتی که در مسابقه دشوار مقابل پورتو به برتری برسند، ۲۸ امتیازی شده و با صعود یک پله‌ای، در جایگاه چهاردهم جدول لیگ برتر پرتغال قرار می‌گیرند.

امیر عابدزاده : کاری که من انجام دادم سخت تر از کاری بود که پیترچک انجام داد

تمام حقوق قالب، محتوا و محصولات سایت برای قالب کده محفوظ میباشد
پشتیبانی : قالب کده  .::.