محرومیت ۲ ساله کشتی‌گیر نقره‌ای المپیک

2020-06-11
بلال ماخوف، کشتی‌گیر اهل روسیه و دارنده مدال نقره المپیک ۲ سال از رقابت‌های رسمی محروم خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بلال ماخوف به اتهام نقض قوانین ضددوپینگ از سوی آژانس جهانی (WADA) با خطر محرومیت 2 ساله مواجه است. بلال ماخوف که دارنده مدال طلای المپیک 2012 ، 4 مدال طلا، یک نقره و یک برنز قهرمانی جهان در دسته 120 ...

بلال ماخوف، کشتی‌گیر اهل روسیه و دارنده مدال نقره المپیک ۲ سال از رقابت‌های رسمی محروم خواهد شد.

محرومیت 2 ساله کشتی‌گیر نقره‌ای المپیک

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بلال ماخوف به اتهام نقض قوانین ضددوپینگ از سوی آژانس جهانی (WADA) با خطر محرومیت ۲ ساله مواجه است.

بلال ماخوف که دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ ، ۴ مدال طلا، یک نقره و یک برنز قهرمانی جهان در دسته ۱۲۰ کیلوگرم است درباره محرومیت احتمالی‌اش از سوی آژانس جهانی ضددوپینگ به خبرگزاری تاس روسیه گفت: زمانی که ماموران WADA به خانه‌ام آمدند تازه پس از انجام عمل جراحی از آلمان بازگشته بودم. دوره توانبخشی پس از عمل بود و باید داروهای هورمونی تزریق می‌کردم. من از این مساله غافل شدم و اکنون کمیته جهانی باید تصمیم بگیرد که آیا کار من از روی هدف خاصی انجام شده است یا خیر.

این کشتی‌گیر مشهور روسی ادامه داد: در دوره‌ای بودم که رقابتی نداشتم، البته ورزشکاران حرفه‌ای در هر شرایطی باید آزمایش شوند. داروهای هورمونی تقویت کننده غضروف‌های گردن و زانویم تزریق شدند. استفاده از این داروها را باید اعلام می‌کردم اما این غفلت از سوی من بود. اکنون می‌خواهم مدارک مرتبط با دوره نقاهت و توانبخشی پس از عمل جراحی را آماده کنم. در هر صورت محرومیتی اعمال خواهد شد که طبق قوانین جهانی ۲ سال است.

تمام حقوق قالب، محتوا و محصولات سایت برای قالب کده محفوظ میباشد
پشتیبانی : قالب کده  .::.