لاکچری سوار معروف تهران بازداشت شد

2020-06-11
مردی جوان که متهم است به زنان وعده ازدواج می‌داد و از آنان کلاهبرداری و اخاذی می‌کرد، به‌دست مأموران پلیس آگاهی دستگیر شد. این متهم مدعی است زنان خودشان به او پول می‌دادند و او اخاذی نکرده است. کارگر آنلاین : این متهم سوار بر خودروی مدل بالا سر راه دختران قرار می‌گرفت و بعد از ریختن طرح دوستی و پیشنهاد ...
مردی جوان که متهم است به زنان وعده ازدواج می‌داد و از آنان کلاهبرداری و اخاذی می‌کرد، به‌دست مأموران پلیس آگاهی دستگیر شد. این متهم مدعی است زنان خودشان به او پول می‌دادند و او اخاذی نکرده است.
کارگر آنلاین : این متهم سوار بر خودروی مدل بالا سر راه دختران قرار می‌گرفت و بعد از ریختن طرح دوستی و پیشنهاد ازدواج، به بهانه‌های مختلف از آنان مبالغ کلان دریافت می‌کرد و سپس ناپدید می‌شد.
او با شکایت دختران فریب‌خورده تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد. این متهم به خبرنگار ما گفت: من را به اتهام اخاذی از خانم‌ها با وعده ازدواج دستگیر کرده‌اند، اما اگر خود این زنان نمی‌خواستند من از آنها اخاذی نمی‌کردم. طمع باعث می‌شود آدم‌ها به دام بیفتند. من جوان خوش‌تیپی بودم که خودروی مدل‌بالا داشتم و هر دختری دوست دارد با چنین فردی ازدواج کند. من در خیابان جلوی آنها توقف می‌کردم و سوار می‌شدند. بعد هم خیلی زود به من دل می‌بستند.در آخرین مورد زنی که از من چندین سال بزرگ‌تر بود، به من علاقه‌مند شد. او ۸۰ میلیون تومان به من پول داد تا برایش سرمایه‌گذاری کنم. او می‌خواست با من ازدواج کند ولی من چنین چیزی را نمی‌خواستم. آن خانم وقتی دید که من واقعا در فکر ازدواج با او نیستم از من شکایت کرد. درحالی‌که من اخاذی نکرده‌ام و آن مبلغ را خودش به من داد. متهم ادامه داد: دختران وقتی می‌دیدند من وضع مالی خوبی دارم، خودشان پیشنهاد می‌دادند پول‌هایشان را به من بدهند تا برایشان سرمایه‌گذاری کنم. من گاوداری دارم و درآمدم از این راه خیلی خوب است و ماهی ۲۰ میلیون به دست می‌آورم. این مرد در حالی به دختران جوان وعده ازدواج می‌داد که قبلا خودش ازدواج کرده و جدا شده بود.او درباره ازدواجش گفت: ۲۰ سال بیشتر نداشتم که عاشق دختری شدم و بعد از یک‌سال‌ونیم دوستی با هم ازدواج کردیم. ما دو دختر دوقلو داریم. اما من از زندگی‌ام راضی نبودم چون رفتار و اخلاق زنم بعد از ازدواج تغییر کرد و مجبور شدم او را طلاق بدهم، او هم به‌خاطر مهریه از من شکایت کرده است. حالا برای مهریه یک پرونده دارم. یک سابقه رابطه نامشروع هم دارم که مربوط به چند سال پیش است.مرد جوان که برای اغفال دختران سوار بر خودروهای مدل‌بالا سر راه آنها قرار می‌گرفت، درباره این اتومبیل‌ها توضیح داد: همه آنها اجاره‌ای بود. آنها را با پرداخت روزی یک‌ونیم تا دو میلیون تومان کرایه می‌کردم. البته همیشه این خودروها زیر پایم نبود معمولا ماهی یک یا دو روز خودرو کرایه می‌کردم و با آن سراغ دختران جوان می‌رفتم.معمولا بنز و بی‌ام‌و کرایه می‌کردم و دختران خیلی زود جذب این ماشین‌ها می‌شدند. به‌هرحال هر چه ماشین خاص‌تر باشد راننده و سرنشین آن هم خاص‌تر می‌شود. من خودم عاشق خودروی مدل‌بالا هستم اما پولی را که باید برای خرید خودرو می‌‌گذاشتم در کار انداختم تا کسب درآمد کنم.بنا بر این گزارش، متهم درحال‌حاضر در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.
تمام حقوق قالب، محتوا و محصولات سایت برای قالب کده محفوظ میباشد
پشتیبانی : قالب کده  .::.