دستگیری باند سارقان مسلح منازل پایتخت

2020-06-11
به گزارش مشرق،  سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" گفت: سی ام فروردین یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت اموال منزلش توسط ۳ سارق زورگیر با استفاده از سلاح سرد و بستن دست و پای ساکنان منزل اعلام شکایت کرد. وی بیان کرد: با ثبت اظهارات شاکی، پرونده تشکیل شده و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ...

به گزارش مشرق،  سرهنگ کارآگاه “قاسم دستخال” گفت: سی ام فروردین یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت اموال منزلش توسط ۳ سارق زورگیر با استفاده از سلاح سرد و بستن دست و پای ساکنان منزل اعلام شکایت کرد.

وی بیان کرد: با ثبت اظهارات شاکی، پرونده تشکیل شده و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۲۴ قلهک با دستور معاون ارجاع دادسرای ناحیه ۳۴ تهران به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع و در اختیار تیم مبارزه با سرقت پایگاه قرار گرفت.

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت: محتویات پرونده حاکی از آن بود، ۳ مرد با یک دستگاه موتورسیکلت وارد منزل شاکی در حوالی خیابان دروس شده و پس از سرقت با همان وسیله نقلیه از محل گریختند.

دستگیری باند سارقان مسلح منازل پایتخت

وی با اشاره به اینکه در بررسی از صحنه جرم تعدادی سربرگ یکی از نهادهای دولتی به عنوان اولین سرنخ از سارقان در محل یافت شد، در مرحله بعدی از تحقیقات پلیسی مشخص شد سارقان با مراجعه به مراکز خرید و خود پرداز بانک، وجوه داخل کارت‌ها را برداشت کرده اند.

این مقام انتظامی گفت: در تحقیقات میدانی تصویر واضح ۲ تن از سارقان به دست آمد و در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که سارقان سابقه دارد بوده و قبلا تحت همین عنوان دستگیر شده اند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان موفق شدند مخفیگاه یکی از سارقان زورگیر به نام “بهرام” که سر کرده باند بود را در محدوده میدان “بهاران” شناسایی کنند و بدین ترتیب با هماهنگی‌های قضایی وی در مخفیگاهش دستگیر شد.

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه در رصد اطلاعاتی به دست آوردند که یکی از متهمان پس از سرقت به شهر اهواز گریخته است. توضیح داد: در ادامه تحقیقات پلیسی، دو متهم دیگر پرونده نیز به نام “سلیم” در شهرک والفجر و “هادی ” پس از بازگشت به شهر تهران در حوالی خیابان ابوذر دستگیر شدند.

تمام حقوق قالب، محتوا و محصولات سایت برای قالب کده محفوظ میباشد
پشتیبانی : قالب کده  .::.