احتمال تداوم تبادل زندانی بین ایران و آمریکا

2020-06-11
سخنگوی وزارت خارجه از احتمال تبادل بیشتر زندانیان بین ایران و آمریکا خبر داد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل صداوسیما، سیدعباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن اعلام آمادگی ایران برای مبادله زندانیان ایرانی و آمریکایی، اظهار داشت: اینکه چگونه و در چه قالب‌هایی بتوانیم گروگان‌های ایرانی در آمریکا را آزاد کنیم و به کشور بازگردانیم آمادگی خود را بارها اعلام کرده‌ایم. وی ...

سخنگوی وزارت خارجه از احتمال تبادل بیشتر زندانیان بین ایران و آمریکا خبر داد.

سیدعباس موسوی - سخنگوی وزارت خارجه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل صداوسیما، سیدعباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن اعلام آمادگی ایران برای مبادله زندانیان ایرانی و آمریکایی، اظهار داشت: اینکه چگونه و در چه قالب‌هایی بتوانیم گروگان‌های ایرانی در آمریکا را آزاد کنیم و به کشور بازگردانیم آمادگی خود را بارها اعلام کرده‌ایم.

وی افزود: تعداد زندانیان آمریکایی به دلیل مشکلات امنیتی در ایران مشخص است همچنین با توجه به حسن نیت برخی کشورها از جمله سفیر و دولت سوئیس پیشنهادی برای آزادسازی این افراد از بعد انسان دوستانه مطرح شد و ما نیز به این تلاش‌ها توجه کردیم و اقداماتی انجام شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: اگر زمینه مبادله زندانیان فراهم باشد بیگناهی شهروندان ایرانی را که به اتهام بی اساس و واهی دور زدن تحریم‌های آمریکا که یکجانبه، بی پایه و بی اساس است دنبال می‌کنیم و تمام تلاش خود را برای آزادی آن‌ها انجام خواهیم داد.

تمام حقوق قالب، محتوا و محصولات سایت برای قالب کده محفوظ میباشد
پشتیبانی : قالب کده  .::.